• Doradztwo ślubne

    Doradztwo ślubne    FLORAL CONCEPT STORE


Jeżeli nie wiesz jak „ugryźć temat” dekoracji i florystyki na Twoim weselu? Jeśli nie znasz się na kwiatach? Jeśli nie masz pojęcia co będzie do czego pasowało, co z czym połączyć?

Jeśli nie masz motywu przewodniego, ani tematu? Jeśli nie wiesz czy Twój budżet jest wystarczający? Jednym słowem jest to dla Ciebie wszystko „czarna magia”? Napisz do nas, zadzwoń i umów się na konsultację.  Chcecie aby było pięknie, zjawiskowo i nietuzinkowo? Chcecie być spokojni o ostateczny efekt wow? Chcecie aby Wasi goście oniemieli z wrażenia? Pragniecie czegoś, czego nie miał nikt, oczekujecie szeptów podziwu i cichych westchnień zachwytu? Zarezerwujcie sobie czas i umówcie się z nami na spotkanie przy dobrej kawie.  A może nie masz fryzjera, makijażystki i dobrej manikiurzystki? Pomożemy Ci! Nie martw się! Zacznij od konsultacji ślubnej! Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania, rozwiej wszystkie swoje wątpliwości.  Zaplanujemy od podstawm Twój ślub. Pomożemy Ci w organizacji, zaprojektujemy zaproszenia, winietki, tablo i zawieszki na alkohol, zorganizujemy świetną cukiernię, zaproponujemy stylistkę, doradzimy catering i muzykę, a przede wszystkim zasugerujemy konsultantkę ślubną, która zadba o Twój spokój i harmonię w najważniejszym dniu. Możesz skorzystać z naszej sprawdzonej bazy danych zaufanych ludzi i ekip.

CENNIK KONSULTACJI:

  • Pojedyncza konsultacja ślubna dotycząca dekoracji eleganckiej osobistej to koszt: 100zł.
  • Pojedyncza konsultacja ślubna dotycząca całego wesela, z wyznaczeniem kierunku stylistycznego i kolorystycznego to koszt: 150zł.

Cała stylizacja ślubna przygotowana w formie projektu ślubnego w pdf, popartego spotkaniem, szczegółowym wywiadem z Parą Młodą na miejscu w sali to koszt około 1tyś zł. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą na miejscu w obiekcie w celu przeprowadzenia wizji lokalnej hotelu, zamku, pałacu, pleneru, zajazdu, folwarku, restauracji lub karczmy. Proponujemy Ci usługę konsultacji ślubnej na podstawie wielu lat naszych doświadczeń, nauki i rozwoju w dziedzinie dekoracji. Dysponujemy sprawdzonymi partnerami, rzetelni podwykonawcami i zaufanymi ekipami. Z głową pełną pomysłów i koncepcji, z mnóstwem rozwiązań, które możemy dopasować do Twojego budżetu, proponujemy rozmowę konsultacyjną z wieloma alternatywami na różnym pułapie finansowym, z propozycją trendów na nadchodzący sezon Zaplanujemy scenografię Twojego ślubu w najdrobniejszym szczególe. Oferujemy Ci naszą wyobraźnie, kreatywność i poczucie piękna. Gwarantujemy jakość poprzez tysiące udanych, zrealizowanych projektów na terenie całej Polski. Zapraszamy!

FLORAL CONCEPT STORE
by Eva Klimek

ul. Rajska 20
31-124 Kraków