• dekoracja sali weselnej Kraków

    Eva Klimek    FLORAL CONCEPT STORE


dekoracje ślubne Kraków sklep

 


Eva Klimek

SZEFOWA ARTYSTYCZNA FLORAL CONCEPT STORE

W naszej firmie kwiaty traktujemy w sposób nowatorski i bardzo indywidualny. Podążamy za ich charakterem i duszą, aby idealnie pasowały do przeznaczonego im miejsca i czasu. W tworzony pracach bawimy się strukturami, fakturami, korzystamy z przedmiotów codziennego użytku, często ze staroci.

Wyróżnia nas niekonwencjonalne podejście do kwiatów, łączenie różnych stylów, wykorzystanie recyclingu, zestawienie przedmiotów często niezwiązanych ze sobą, taki dadaizm formy.

W naszym pracach inspirujemy się sztuką, modą, designem i architekturą wnętrz, czerpiąc garściami z trendsetterów, zmieniając przeznaczenie i nadając większy sens kwiatom oraz ich relacjom z ludźmi.

Uważam, że do kwiatów trzeba również mówić, a one nas słuchają. Uczę floralterapii, będę to również robić w powstającym właśnie prywatnym, innowacyjnym Ośrodku Psychiatrycznym. Edukuję swoich klientów, zaskakuję, motywuję, sprawiam, że chcą otaczać się pięknem i widzą ku temu realne powody. Dostrzegają różnicę, a ja kocham swoją pracę, która jest moją wielką pasją!